Právničina

Zásady ochrany osobních údajů

Ochranu osobních údajů a soukromí bereme v Edudadoo vážně. O Zásadách ochrany osobních údajů proto máme připravenou celou stránku.

Zásady nakládání se zprávami

Jak se stavíme k informacím přicházejícím jakýmkoli komunikačním kanálem popisuje stránka Zásady nakládání se zprávami.

Obchodní podmínky

Nákupy, platby a vracení peněz řeší příslušný obchod s aplikacemi. Pro iOS je to App Store, pro Android je to Google Play. Plnou verzi aplikace je možno odemčít pouze nákupem v aplikaci, který je realizován přes tyto obchody. Edudadoo nezná žádné platební informace a obdrží pouze potvrzení o zaplacení.

Obsah aplikace

Obsah aplikace, jako jsou obrázky, zvuky, nebo jednotlivé aktivity, může být bez předchozího upozornění změněn. Například málo používaná aktivita může být kdykoli radikálně upravena za účelem zvýšení použitelnosti. Obrázky a zvuky mohou být vyměněny za nové. Obsah aplikace nesmí být šířen jínými cestami než oficiálními obchody Applu a Googlu.

Obsah webu

Obsah webu - zejména pohádky, obrázky a dokumenty - smí být stahován a kopírován pouze pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno umisťovat texty, obrázky a další data na jiné stránky, nebo sdílet jakoukoli jinou cestou než odkazem na tuto stránku.

Ochranné známky

Apple, Apple logo, iPhone a iPad jsou ochranné známky společnosti Apple Inc., registrované v USA a dalších zemích a regionech. App Store je značka služby společnosti Apple Inc.

Google Play a logo Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Další zde zmíněné názvy produktů a společností mohou být ochrannými známkami příslušných společností.

Facebook icon Instagram icon Youtube icon
Stáhnout v App Store Nyní na Google Play
Pětihvězdičkový certifikát na Educational App Store